Chwila relaksu

 

Serdecznie zapraszamy na chwilę relaksu!

Wśród zgiełku miasta, jest miejsce, gdzie cisza i spokój, pozwolą na chwilę relaksu i odprężenia.

Kameralna atmosfera, bogata gama zabiegów kosmetycznych i masaży oraz miła obsługa to coś wyróżnia Admirał SPA.

Przytulne wnętrze, sauna sucha z perfekcsyjnym systemem schładzania, mozaikowa łaźnia parowa i profesjonalni terapeuci, gwarantują prawdziwy relaks i regeneracje.

Serdecznie zapraszamy.

Pobierz cennik

Hotel SPA – Gdańsk

W kompleksie Admirał znajdą Państwo wszystko to, co jest potrzebne do zrelaksowania się. Klimatyczne pokoje oraz przyjemna atmosfera, jaką stwarza hotel SPA sprzyjają odpoczynkowi i odprężeniu się. W strefie SPA przeprowadzamy:

  • kuracje antystarzeniowe,
  • pielęgnacja stóp i dłoni,
  • masaże,
  • rytuały upiększające na twarz i ciało,
  • zabiegi kosmetyczne.

Nasz hotel SPA to także odprężające seanse w saunie, które poprawiają kondycję skóry, a także korzystnie wpływają na zdrowie. Do dyspozycji gości korzystających ze SPA jest sauna sucha oraz parowa połączone z aromaterapią, w których można spędzić przyjemne chwile.

Oprócz tego na terenie obiektu znajdują się nowocześnie wyposażone sale konferencyjne. Dlatego nasz hotel SPA jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe, integracyjne oraz szkolenia branżowe. Tak wiele atrakcji w jednym miejscu sprawia, że pobyt nad morzem będzie obfitował w mnóstwo atrakcji i przyjemności.

Nasz hotel SPA łączy w sobie wszystkie elementy, które powinien posiadać obiekt wypoczynkowy. Przytulne wnętrze, sauna sucha z perfekcyjnym systemem schładzania, mozaikowa łaźnia parowa i profesjonalni terapeuci, gwarantują prawdziwy relaks i regeneracje. Nasze SPA znajduje się na terenie miasta Gdańsk, w bliskim sąsiedztwie starówki. Taka lokalizacja sprawia, że oprócz relaksu w SPA nasi goście mogą bez ograniczeń korzystać także ze wszystkich atrakcji turystycznych proponowanych przez miasto.

Serdecznie zapraszamy.

Serdecznie zapraszamy