Oтдых

 

Мы приглашаем вас на минутку отдыха!

Среди городского шума есть место, где тишина и покой позволят Вам отдохнуть и расслабиться.

Интимная атмосфера, широкий выбор косметических процедур и массажа, вежливое обслуживание – это Адмирал СПА.

Уютный интерьер, сухая сауна с идеальной системой охлаждения, мозаичная паровая баня и профессиональные терапевты гарантируют настоящую релаксацию и восстановление сил.

Приглашаем Вас.

 

прейскурант

Hotel SPA – Gdańsk

W kompleksie Admirał znajdą Państwo wszystko to, co jest potrzebne do zrelaksowania się. Klimatyczne pokoje oraz przyjemna atmosfera, jaką stwarza hotel SPA sprzyjają odpoczynkowi i odprężeniu się. W strefie SPA przeprowadzamy:

  • kuracje antystarzeniowe,
  • pielęgnacja stóp i dłoni,
  • masaże,
  • rytuały upiększające na twarz i ciało,
  • zabiegi kosmetyczne.

Nasz hotel SPA to także odprężające seanse w saunie, które poprawiają kondycję skóry, a także korzystnie wpływają na zdrowie. Do dyspozycji gości korzystających ze SPA jest sauna sucha oraz parowa połączone z aromaterapią, w których można spędzić przyjemne chwile.

Oprócz tego na terenie obiektu znajdują się nowocześnie wyposażone sale konferencyjne. Dlatego nasz hotel SPA jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe, integracyjne oraz szkolenia branżowe. Tak wiele atrakcji w jednym miejscu sprawia, że pobyt nad morzem będzie obfitował w mnóstwo atrakcji i przyjemności.

Nasz hotel SPA łączy w sobie wszystkie elementy, które powinien posiadać obiekt wypoczynkowy. Przytulne wnętrze, sauna sucha z perfekcyjnym systemem schładzania, mozaikowa łaźnia parowa i profesjonalni terapeuci, gwarantują prawdziwy relaks i regeneracje. Nasze SPA znajduje się na terenie miasta Gdańsk, w bliskim sąsiedztwie starówki. Taka lokalizacja sprawia, że oprócz relaksu w SPA nasi goście mogą bez ograniczeń korzystać także ze wszystkich atrakcji turystycznych proponowanych przez miasto.

Serdecznie zapraszamy.

Admiral Spa