A moment to relax

 

We warmly invite you for a moment of relaxation!

In the middle of the city’s hustle and bustle, there is a place where you can find peace and quiet, a perfect place to relax.

A cosy atmosphere, broad range of cosmetic treatments and massages, as well as a friendly service is what makes the Admirał SPA unique.

Cosy interiors, a dry sauna with a great cooling system, mosaic steam rooms and professional therapists guarantee that you will be able to truly relax and regenerate.

We look forward to welcoming you.

 

Download price list

Hotel SPA – Gdańsk

W kompleksie Admirał znajdą Państwo wszystko to, co jest potrzebne do zrelaksowania się. Klimatyczne pokoje oraz przyjemna atmosfera, jaką stwarza hotel SPA sprzyjają odpoczynkowi i odprężeniu się. W strefie SPA przeprowadzamy:

  • kuracje antystarzeniowe,
  • pielęgnacja stóp i dłoni,
  • masaże,
  • rytuały upiększające na twarz i ciało,
  • zabiegi kosmetyczne.

Nasz hotel SPA to także odprężające seanse w saunie, które poprawiają kondycję skóry, a także korzystnie wpływają na zdrowie. Do dyspozycji gości korzystających ze SPA jest sauna sucha oraz parowa połączone z aromaterapią, w których można spędzić przyjemne chwile.

Oprócz tego na terenie obiektu znajdują się nowocześnie wyposażone sale konferencyjne. Dlatego nasz hotel SPA jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe, integracyjne oraz szkolenia branżowe. Tak wiele atrakcji w jednym miejscu sprawia, że pobyt nad morzem będzie obfitował w mnóstwo atrakcji i przyjemności.

Nasz hotel SPA łączy w sobie wszystkie elementy, które powinien posiadać obiekt wypoczynkowy. Przytulne wnętrze, sauna sucha z perfekcyjnym systemem schładzania, mozaikowa łaźnia parowa i profesjonalni terapeuci, gwarantują prawdziwy relaks i regeneracje. Nasze SPA znajduje się na terenie miasta Gdańsk, w bliskim sąsiedztwie starówki. Taka lokalizacja sprawia, że oprócz relaksu w SPA nasi goście mogą bez ograniczeń korzystać także ze wszystkich atrakcji turystycznych proponowanych przez miasto.

Serdecznie zapraszamy.

Voucher SPA
Unikatowy prezent dla bliskiej osoby