Chwila relaksu

 

Serdecznie zapraszamy na chwilę relaksu!

Return SPA powstało z pasji do masażu,ludzi oraz dzielenia się tym co robimy najlepiej.

Jako terapeuci pracujący w dawnym Cenote SPA postanowiliśmy postawić na nowe i stworzyć razem miejsce które będzie odpowiedzią na stres. Tak powstała nazwa naszego SPA. Return-przywracać. Chcemy przywrócić naszym gościom, balans energetyczny, który jest tak ważny w codziennym życiu.
Nasza praca to pasja, dlatego odwiedzającym Return SPA gwarantujemy najlepszą jakość obsługi, pomoc przy wyborze odpowiedniego zabiegu, magiczną atmosferę oraz unoszącą się aromaterapię która od wejścia zachęcaj aby pozostać tu dłużej.

Z pełną ofertą można zapoznać na stronie: returnspa.pl. Zapraszamy również na naszego facebooka: https://www.facebook.com/AdmiralHotelGdansk

Pobierz cennik

Hotel SPA – Gdańsk

W kompleksie Admirał znajdą Państwo wszystko to, co jest potrzebne do zrelaksowania się. Klimatyczne pokoje oraz przyjemna atmosfera, jaką stwarza hotel SPA sprzyjają odpoczynkowi i odprężeniu się. W strefie SPA przeprowadzamy:

  • kuracje antystarzeniowe,
  • pielęgnacja stóp i dłoni,
  • masaże,
  • rytuały upiększające na twarz i ciało,
  • zabiegi kosmetyczne.

Nasz hotel SPA to także odprężające seanse w saunie, które poprawiają kondycję skóry, a także korzystnie wpływają na zdrowie. Do dyspozycji gości korzystających ze SPA jest sauna sucha oraz parowa połączone z aromaterapią, w których można spędzić przyjemne chwile.

Oprócz tego na terenie obiektu znajdują się nowocześnie wyposażone sale konferencyjne. Dlatego nasz hotel SPA jest idealnym miejscem na spotkania biznesowe, integracyjne oraz szkolenia branżowe. Tak wiele atrakcji w jednym miejscu sprawia, że pobyt nad morzem będzie obfitował w mnóstwo atrakcji i przyjemności.

Nasz hotel SPA łączy w sobie wszystkie elementy, które powinien posiadać obiekt wypoczynkowy. Przytulne wnętrze, sauna sucha z perfekcyjnym systemem schładzania, mozaikowa łaźnia parowa i profesjonalni terapeuci, gwarantują prawdziwy relaks i regeneracje. Nasze SPA znajduje się na terenie miasta Gdańsk, w bliskim sąsiedztwie starówki. Taka lokalizacja sprawia, że oprócz relaksu w SPA nasi goście mogą bez ograniczeń korzystać także ze wszystkich atrakcji turystycznych proponowanych przez miasto.

Serdecznie zapraszamy.

Voucher SPA
Unikatowy prezent dla bliskiej osoby